STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Evden Eve Taşınırken Etiketleme Hizmeti
10 Kas

Evden Eve Taşınırken Etiketleme

Evden Eve Taşınırken Etiketleme Sizin Evden eve nakliyat sürecinin iyi geçmesi iyi bir planlama yapmanızı sağlayabilir.
Eşyalarınızı ne kadar iyi paketler ve farklı gruplar halinde paketler iseniz taşınma sonrası tüm kolileri açmadan hangi eşya hangi kutuda kutulara yapıştırdığınız etiketler ile kolayca öğrenebilirsiniz.
Böylece sadece ihtiyacınız olan kolileri sırayla açar evde çok fazla bir karışıklık çıkarmadan tüm kolileri açmış olursunuz. Eğer bu kolilere içindekilere ve gideceği odaya ilişkin notlar almaz iseniz taşınmadan sonra ihtiyacınız olan eşyayı bulmak çok zorlaşacak ve evin çok fazla dağılması da ayrı bir baş ağrısı olacaktır.

Etiketler ayrıca kolileri taşıyan evden eve antalya nakliyat firması içinde bu kolileri nasıl taşıyacakları veya kamyona yüklerken nasıl yükleyecekleri hakkında bilgi verir. Bu bilgiler eşyanın zarar görmesini engellemek için çok önemlidir.

Bu koli etiketlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için kolileme yaparken ihtiyaç duyacağınız “dikkat kırılabilir” başta olmak üzere oda kolileri içinde hazırladığımız etiketleri yazdırıp kolilere yapıştırabilirsiniz. Oda etiketlerini taşınırken yeni evdeki odaların kapılarına yapıştırarak ta nakliyat firmanıza hangi eşyanın hangi odaya gideceği konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Taşınırken hazırladığınız kolilere hangi odaya gideceği, içinde neler olduğu, ve nasıl taşınacağını gösteren etiketler yapıştırın. Sizin için hazırladığımız etiketleri de kullanabilirsiniz.

Taşınma Etiktlerini İndiriniz.(Excel-xlsx) – Taşınma Etiktlerini İndiriniz.(PDF)

+90 242 344 71 73 – +90 532 267 53 04

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler

Aydınlık Evden Eve Nakliyat,  Aydınlık Evden Eve Nakliye,  Aydınlık Evden Eve Taşıma,  Aydınlık Evdeneve Nakliyat,  Aydınlık Evdeneve Nakliye,  Aydınlık Evdeneve Taşıma,  Bahçeli Evler Evden Eve Nakliyat,  Bahçeli Evler Evden Eve Nakliye,  Bahçeli Evler Evden Eve Taşıma,  Bahçeli Evler Evdeneve Nakliyat,  Bahçeli Evler Evdeneve Nakliye,  Bahçeli Evler Evdeneve Taşıma,  Balbey Evden Eve Nakliyat,  Balbey Evden Eve Nakliye,  Balbey Evden Eve Taşıma,  Balbey Evdeneve Nakliyat,  Balbey Evdeneve Nakliye,  Balbey Evdeneve Taşıma.

Teklif İste – Firma rehberi

websitetasarimci.com bursafirmarehberim.com BursaWebSite.org  ucuzwebci.com antalyawebsite.org bursa-web-site.name.tr antalyafirma.net bursawebsitetasarim.com websitetasarimci.net bursawebsite.name.tr