STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Evden Eve Kurumsal Nakliye
15 Kas

Evden Eve Kurumsal Nakliye

Şirketimiz Evden Eve Kurumsal Nakliye müşterilerinin taşınma işlemlerinde titizlikle çalışmaktadır. Üretici ya da tedarikçi bir firma iseniz, ürünlerin taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Titizlikle  ve istediğiniz şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabiliriz.
Başta tekstil olmak üzere birçok sektörde taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde birlikte belirlenecek araç modellerimizle ürünlerinizin taşınması sağlayabiliriz. Taşıma esnasında gerçekleştirilen sigorta kapsamında içiniz daha da rahat olacaktır. Bizimle bu konuda çalışmayı düşünüyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya info@nakliyatevdeneveantalya.com adresinden bize mail atabilirsiniz.

Kurumsal taşımacılık hizmetinin önemli bir ayağını da ofis büro taşımacılığı oluşturmaktadır. Bu doğrultuda uzman ekibimiz ofisinize gelerek bir rapor oluşturacaktır. Raporda anlaşmaya varılması halinde sigorta ve diğer prosedürler işleme konacaktır. Daha sonra eşyalar, belirlenecek taşıma hiyerarşisi doğrultusunda taşınacaktır.

Ofis eşyaları birçok taşıma işleminden daha hassas ürünlerden oluşmaktadır. Bunun farkında olan şirketimiz ve personelimiz her eşya sınıfını kendisine özel bir şekilde koruma altına alacaktır. Sizin de yardımınızla belirlenecek değer sınıflaması ise hangi eşyaların ne kadar değerli olduğunu gösterecektir. Bu önemli bir konudur zira uzman ekibimiz o eşyanın paketlenmesinin ardından ürünün değeri konusunda bilgi sahibi olmayı sürdürür.
+90 242 344 71 73

+90 532 267 53 04

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler

Esentepe Evden Eve Nakliyat,  Esentepe Evden Eve Nakliye,  Esentepe Evden Eve Taşıma,  Esentepe Evdeneve Nakliyat,  Esentepe Evdeneve Nakliye,  Esentepe Evdeneve Taşıma,  Etiler Evden Eve Nakliyat,  Etiler Evden Eve Nakliye,  Etiler Evden Eve Taşıma,  Etiler Evdeneve Nakliyat,  Etiler Evdeneve Nakliye,  Etiler Evdeneve Taşıma,  Fabrikalar Evden Eve Nakliyat,  Fabrikalar Evden Eve Nakliye,  Fabrikalar Evden Eve Taşıma,  Fabrikalar Evdeneve Nakliyat,  Fabrikalar Evdeneve Nakliye,  Fabrikalar Evdeneve Taşıma,  Fatih Evden Eve Nakliyat,  Fatih Evden Eve Nakliye,  Fatih Evden Eve Taşıma,  Fatih Evdeneve Nakliyat,  Fatih Evdeneve Nakliye,  Fatih Evdeneve Taşıma.

Firma rehberi – Teklif İste

 

websitetasarimci.com bursafirmarehberim.com BursaWebSite.org  ucuzwebci.com antalyawebsite.org bursa-web-site.name.tr antalyafirma.net bursawebsitetasarim.com websitetasarimci.net bursawebsite.name.tr